duvar kağıdı

Web Tasarım


Uygulama Sırası

Kağıt Kesme:

duvar kağıdı uygulamadan Önlemler 10cm. çıkıntı ilk kesilir. Ikinci ve sonraki yeniden boyutlu kalıba uygun olarak aşırı kesilir. İlk uygulama iki boyut ve desen diğer bölümlerinin uzunlukları yapılan nerede devam edebilirsiniz göre görülmektedir. duvar kağıdı uygulaması diğer yönü için hata oranını azaltacaktır kesmek için. (Aşağı itmek) yapışmasını kağıtlarin kesme önlemek için Reverse üst yönde bir işaret koymak için yararlıdır. Özellikle parlak renkli vinil duvar kağıdı çok dikkatli olmalıdır.

Yapıştırıcılar:

Toz yapıştırıcılar pazar (veya Metylan Perfax Henkel dan), kutusunu açıklamasına göre, temiz su tutkal katılımcı tarafından sağlanan dağıtılması halinde bulunabilir. beyaz tutkal ya da (yapıştırıcı duvar kağıdı) sıvı ovalit iyi sonuç verecektir eklenecek bu karışımı% 20-25. Tutarlılık yapıştırıcı çok koyu olmamalıdır.

vinil Sınır sadece biraz yapıştırmak için kullanılan beyaz tutkal seyreltilmiş. "prepasted" ifade arka duvar kağıdı tutkalı olarak bir fabrikasyon olarak ileri sürülmüştür On. Ek yapıştırıcılar gerek yoktur. duvar kağıdı Bu tür ön sarın ve rulo iç ters içine batmak içine bir kap temiz su dolu içine sığabilecek kalmak. Kaldırmak ve duvara yapıştırın 10-15 saniye bekledikten sonra.

Uygulama:

Duvar kağıdı tutkalı geri doğru almak yapışan yan sonra her katlama diğer bakan kesim ve 3-5 dakika yumuşatmak için bekleyin. Uygun şekilde dikey bir duvar kağıdı yapıştırarak uygulamayı ilk için boy dikkate alınmalıdır. Yaklaşık 20-bu köşe için duvardan 25cm. dikey veya çekül uzunluk ölçekleri kullaniıarak duvar çizilir. Oturma bu çizgiye duvar kağıdı ilk uzunluğu, alt ve üst payları kesme bırakıılarak yapıştırılır. diğer uzun tarafı kağıtlariı bakan desen dikkat sopa devam edecektir. kenarlar veya aralığı üst üste olmamalı.


Duyurularımız  
» BAYİLİKLER VERİLECEK
» Stoktan kargo ile adrese 2 günde teslimat
» KAMPANYA İTHAL ÜRÜNLER 5 Metre karesi. 25 tl. İndirim
» ALMAN BOYANABİLİR ÜRÜNLER DE KAMPANYA !!!
» 30 METRE KARE DUVAR KAĞIDI ÜRÜN ALIMLAR DA YAPIŞTIRICI HEDİYEDİR
» Ücretsiz ölçü ve projelendirme hizmeti
» TOPTAN VE PARAKENDE TÜRKİYENİN HERYERİNE SATIŞ
» İADE KOŞULLARI
» FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZ YENİ TASARIMIYLA HİZMETE GİRMİŞTİR
» 5 YIL GARNTİLİ ÜRÜNLER
Tel: (0312) 472 35 38 Fax: (0312) 472 36 87