duvar kağıdı

Web Tasarım


Uygulama Öncesi

Duvar Kağıdı GENEL taban alanı için:

Duvar Kağıdı odasında, duvar ve herhangi bir tadilat tavana tamamlanmış, boya, kartonpiyer, mobilya kulp ve pencereler ile donatılmış olmalıdır bitmiş kapı yer tavan. Laminat veya laminat parke, uzay segmentleri kayıt dışında duvar kağıdı sonra yapılabilir hale getirilmesi. katı parke önce yapılmalıdır. Tüm elektrik prizi ve anahtarları birim içinde yüklü olmalıdır. Kağıt önerilir süpürgelik sonra. Duvar yüzeyleri temiz ve kuru olmalıdır.

Alçıpan KAT DUVAR KAĞIDI:

Alçıpan duvarlar eklemlerin çok düzgün yüzeyler yapılmalıdır. Eklemler macun ve zımparalanmış yüzey, alçı duvar yüzeyleri, Alçı duvar yüzeyine yapılan saten kullanılması gerektiği konusunda diş macunu miktarı kapsayacak. Kuruduktan sonra zımpara pürüzsüz bir yüzeye yapılması gereken elde edilinceye kadar. toz astar kat olacak önlemek için üzerine. denge içinde Sakülünde duvar köşeleri, duvar ve çatı birleşimleri olmalıdır.

ABS ÇİMENTO VE SIVA WALL PAPER WALL ZEMİN ÜZERİNDE YAPILIR:

Mevcut yol saten alçı macun kapanacak sıva alt yüzey pürüzlülüğü uygulanmalıdır. Eğer düzgün bir yüzey elde edene kadar kuruduktan sonra, kumlanmış olmalıdır. kat toz astar önlemek için üzerine uygulanmalıdır. (Sado binder veya beyaz tutkal sulandırmıyoruz) sakülünde duvar, tavan, duvar, köşe meclisleri ve denge için meclislerinin olmalıdır.


Duyurularımız  
» BAYİLİKLER VERİLECEK
» Stoktan kargo ile adrese 2 günde teslimat
» KAMPANYA İTHAL ÜRÜNLER 5 Metre karesi. 25 tl. İndirim
» ALMAN BOYANABİLİR ÜRÜNLER DE KAMPANYA !!!
» 30 METRE KARE DUVAR KAĞIDI ÜRÜN ALIMLAR DA YAPIŞTIRICI HEDİYEDİR
» Ücretsiz ölçü ve projelendirme hizmeti
» TOPTAN VE PARAKENDE TÜRKİYENİN HERYERİNE SATIŞ
» İADE KOŞULLARI
» FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZ YENİ TASARIMIYLA HİZMETE GİRMİŞTİR
» 5 YIL GARNTİLİ ÜRÜNLER
Tel: (0312) 472 35 38 Fax: (0312) 472 36 87